• odeslat nové téma
  • Odpovědět na téma

Alexandra Connelly - Přijata

Share
avatar
Alexandra Connelly

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 17. 07. 17

Alexandra Connelly - Přijata

Příspěvek pro Alexandra Connelly za Wed Jul 19, 2017 4:44 pm

Jméno: Alexandra

Přezdívka: Alex

Příjmení: Connelly

Věk: 18

Pohlaví: Žena

Rasa: Kočkodlak

Rodina:

  • Otec - Samuel Connelly


  • Matka - Marie Connelly

Oba rodiče jsou kočkodlaci. Její táta vlastní firmu a její mamka pracuje v bance. Takže jak už vám asi došlo, tak je její rodina dost bohatá.

Povaha: Zapomeňte na to co se říká o boháčích, že jsou namyšlení a lakomí, Alexandra taková totiž není, spíš právě naopak. Dokáže v lidech vidět jen to dobré a každého povzbudit. Je charismatická a chytrá a prokoukne každou lež co jí někdo řekne. Tedy skoro každou. Je ráda za každou společnost, takže se nebojte s ní promluvit. Její názor na učení je takový, že je hodné, ale naštvete-li jí, srovná si vás. Není totiž hloupá a ví, že výhružky nepomůžou.

Minulost: Měla úplně normální minulost. Chodila do školy, ven s kamarády, apod. Zkrátka se měla dobře. Jediná věc, která nebyla v jejím životě dokonalá byli rodiče. Ne, že by jí ubližovali, ale dostatečně se jí nevěnovali. Matka i otec měli spoustu práce a domů se vraceli až pozdě večer a ještě k tomu unavení. Dalo by se říct, že žila jen s kamarády. Že je kočkodlak věděla už dávno, rodiče jí to řekli, ale poprvé se změnila v 10 a ovládat to začala ve 12. Pak se potkala s Damienem, se kterým se vydala učit do školy.

Inventář: Jejím mazlíčkem je orel skalní Jessica, která jí poslouchá na slovo a hlídá, aby se někdo nevypařil z areálu školy bez svolení. Nejčastěji nosí buď to co je na obrázku níže nebo šaty.

Obrázek:Popis: Alexandra není sice nijak moc rychlá nebo silná, co se týče jejího lidského já, ale v chytrosti nemá konkurenci. Vysoká je 170 cm a váží 55 kg. V její přeměně se spoléhá zejména na instinkt.

Dodatky: /

Kontakt:

  • Howrse - FALCON220 (malá pravděpodobnost že mě tam zastihnete)
Další postavy: Nathaniel Barnett, Nathan Barnett, Damien Hunter
  • odeslat nové téma
  • Odpovědět na téma

Právě je Mon Oct 23, 2017 12:34 am