• odeslat nové téma
  • Odpovědět na téma

Damien Hunter - Přijat

Share
avatar
Damien Hunter

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 17. 07. 17

Damien Hunter - Přijat

Příspěvek pro Damien Hunter za Thu Jul 20, 2017 12:40 pm

Jméno: Damien

Přezdívka: /

Příjmení: Hunter

Věk: 19

Pohlaví: Muž

Rasa: Liškodlak

Rodina: Nikoho ze své rodiny nezná.

Povaha: Damien je upřímný a taky samotář. Je to takový ten člověk, se kterým se bavíte, ale nic o něm nevíte a víte, že ani vědět nebudete. Může se zdát chladný a možná i zlý, ale to jen kvůli škole. Všichni přeci ví, že hodného učitele nikdo neposlouchá a tak se chová zle, aby si získal respekt a nemusel se rozčilovat nad tím, že někdo dělá něco co nemá. Mimo školu nebo s přáteli se chová jinak - líp. V rámci možností je hodný a někdy dokonce přátelský, záleží na tom jakou má náladu a jaký má s vámi vztah.

Minulost: V jeho minulosti nic zajímavého nenajdete. Na to, že se dokáže měnit přišel v 10 a ovládat se to naučil během dalšího roku. Do té doby zabil asi 3 lidi a musí uznat že se mu to líbilo. Proto se stal samotářem a přísahal sám sobě, že to nikomu neřekne. Sledovat jak jejich život pomalu zhasíná bylo něco nového, něco zajímavého a tak klidného. Tedy aspoň pro Damiena. Pak poznal Alexandru a spolu s ní šel učit do školy.

Inventář: Nemá nic zvláštního kromě nože, který nosí pořád u sebe.

Obrázek:Popis: Ještě nepoznal člověka, který by ho přepral. Damien na sobě každý den pracuje, takže si lze všimnout svalů po celém těle. Na první pohled se zdá být hodně nebezpečný a vlastně i je. Velký je 175 cm a váží 68 kg.

Dodatky: /

Kontakt:

  • Howrse - FALCON220 (malá pravděpodobnost že mě tam zastihnete)
Další postavy: Nathan Barnett, Nathaniel Barnett, Alexandra Connelly
  • odeslat nové téma
  • Odpovědět na téma

Právě je Mon Oct 23, 2017 12:35 am